چای مارکت فروشگاه چای و دمنوش

افتتاح یک فست فود خلاق در شمال تهران

وقتی صحبت از یه دورهمی دوستانه یا یه قرار دونفره میشه همه ما دوست داریم به یه جایی با یه محیط گرم و دوست داشتنی بریم وقتی صحبت از یه محیط گرم و دوست داشتنی میشه فست فود “بافه” میتونه گزینه خیلی خوبی باشه.

baffe-1

محیط این رستوران سرشار از انرژی مثبته، محیط گرم و نورپردازی مناسب باعث ایجاد احساس آرامش میشه.

اگر شما از دسته افرادی هستین که به خوردن صبحانه خارج از محیط منزل یا محل کار علاقه دارین یا میخواین یه روز متفاوت رو شروع کنین منوی صبحانه متنوع و کامل بافه میتونه گزینه مناسبی باشه، از صبحانهایرانی تا انواع صبحانه های متنوع که برای همه ذائقه ها یک پیشنهاد مناسب دارد.

baffe-2

فست فود بافه مدتیه که کار خودش رو با انرژی و کیفیت عالی در منطقه سعادت آباد تهران شروع کرده، کیفیت عالیه این رستوران رو میشه از نوشیدنی های دست ساز و مبتکرانه این مجموعه متوجه شد، که چشم هر بیننده ای رو با رنگ های شادش نوازش میده، از شربت سکنجبین خوش عطر و طعم ایرانی بگیرید تا موهیتو وچندین نوشیدنی خاص که مخصوص خود بافه اس، توصیه ما به شما اینه که حتما سری به این فست فود دوست داشتنی بزنید و از نوشیدنی های تازه و خوشمزه اش بچشید. حتما شما هم از مشتریهای ثابتشون خواهید شد.

منوی فست فود به آنالیز دورادو دارای تنوع B و متوسط هر وعده 34,750 تومان است.

baffe-3

بافه در کنار برگر ها و ساندویچ های خودش یه منوی مکزیکی هم داره که شامل انواع تاکو میشه، تاکو یکی از خوشمزه های مکزیکیه که به ذائقه ما ایرانی ها خیلی نزدیکه و طعمش یه جورایی ایرونی پسنده.

خلاصه که هر چی از تازگی و خلاقیت این مجموعه گرم و دوست داشتنی بگیم کم گفتیم.

برای مشاهده صفحه اختصاصی فست فود بافه در دورادو روی لینک زیر کلیک کنید و ما رو از نظراتون مطلع کنید.

فست فود بافه